Zet Dükkanları: Woohoo! Dream

Merhaba herkese! Biz Deniz ve Özlem, kardeş kadar yakın 2 arkadaş olarak Woohoo! Dream adlı dükkanın sahipleriyiz. İkimiz de Bursa doğumluyuz ve işlerimizi de yine Bursa’da bulunan atölye-evlerimizde tasarlayıp üretiyoruz. Deniz Aktaş, Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği mezunu ve uzun yıllar grafiker olarak çalıştı. Özlem Desenci ise 18 Mart Üniversitesi Gıda Mühendisliğinden mezun olup, sektörde uzun yıllar deneyime sahip.

Ortak hayallerimizden yola çıkarak ev tekstilinde özgün tasarımlar arayanların derdine derman olalım ve onlara ulaşılabilir fiyatlarla iyi tasarım ürünleri üretelim diyerek yola çıktık. Tabii sadece ev tekstiline el atmadık, çanta gibi aksesuarlara da Woohoo Dream imzasını taşıdık. 2015’in Ağustos ayından beri, birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlara ve bunların pazarlama işlerine kafa yoruyoruz ve çok eğleniyoruz.

Ürünlerin materyalleri çeşitli. İçinde suni deri de var, keten de. Örneğin masa örtüsü grubunda, leke tutmayan, tecrübeli ev kadınlarının bildiği dertsiz olarak adlandırılan polyester kumaş da var. Bursa’nın tekstil ve baskı konusunda gelişmiş bir şehir olması, kaliteli kumaşa ve baskıya kolay ulaşmamızı sağlıyor. Böylece ürünlerimiz tasarım olarak farklılaşmanın dışında, malzeme kalitesi olarak da farklılaşıyor.

Tabi ürünlerimizin en belirgin özelliği yetenekli tasarımcımız ve kurucu ortağımız Deniz’in elinden çıkıyor olmaları. Deniz’in tasarımları bizi özgün kılarak ayrıştırıyor. Ürünlerimizin hepsi az adet ve el yapımı.

 Sanıyoruz ki bizi tercih eden Woohoo’cular, biraz standartın dışında, eğlenceli, renkli ve kullanışlı ürünleri tercih edenler.

Zet.com’da bizi bu kişilerle buluşturuyor ve her zaman destek olan, derdimizi anlamaya çalışan ekibiyle bize yolumuzda arkadaşlık ediyor. Onlara çok teşekkür ediyoruz.E tabi, yolun başındayız ve daha öğrenecek, çizecek, dikecek, olmadı baştan diyecek çok şey var, ki bunların hepsi yolun kendisi…Bizleri beğenen, tercih eden, destekleyen herkese bizden kocaman bir teşekkür. Woohoo!

http://www.zet.com/tasarimci/woohoodream