Evlerde Bakır Işıltısı

Bakır modasını duymayan kaldı mı? Kaldıysa tekrar söylüyoruz. Bu sene de geçen sene gibi evlerde bakır dokunuşu çok moda olacak. Siz de dekoratif minik aksesuarlarla ya da bakır ayaklı bir kahve sehpasıyla evinize lüks bir doku katabilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğrafta bitkisini sırtında taşıyan bu triceratops en sevdiğimiz otoburlardan. Hem yemyeşil sukulentler hem de bakır bir araya gelince evimizin baş köşesine layık bir tasarım ortaya çıkmış. Alice thehotdog tasarımı. http://www.zet.com/tasarimci/alicethehotdog

Moza Design Act’ten C Model Endüstriyel Masa Lambası Tamamen el yapımı som bakır borudan üretilmiş tasarım aydınlatma. Evinize, ofisinize, çalışma masanıza, her türlü mekana endüstriyel vintage bir hava katıyor, üstelik ürün Edison ampul ile birlikte size ulaşıyor. http://www.zet.com/tasarimci/mozadesignact

Afi Concept’ten Zigzag Kahve Filtreleme Sistemi Filtre kahvenizi bir makinenin insafına bırakmayın! Kendi ellerinizle demleyin! Evinize gelenlerin bir çoğu önce bu havalı kahve filtreleme sistemine şöyle bir bakacak, sonra leziz kahvenin tadını çıkaracak, biz denedik!

http://www.zet.com/tasarimci/aficoncept

Sade’ce Tasarımı Çift Fitilli Büyük Bakır Soya Mumu Sade’ce soya mumları el yapımı, Her bir mum cam bardaklara elle dolduruluyor el yapımı bakır kapaklarla doğallığı tamamlanıyor, yağmur sonrası gül, beyaz yasemin, egzotik çiçek, pudra ve sandal ağacı aromalarından dilediğinizi seçebilirsiniz üstelik hiçbir katkı maddesi içermiyor.

http://www.zet.com/tasarimci/sadece-store

Pink & Grey Bakır Duvar Süsü  Yetenekli Zet tasarımcıları trendleri harika bir şekilde bir araya getirmeyi bilir. Hem bakır hem de tabii ki püskül! Boho vintage tarzını sevenler için som bakırdan, pamuklu ve akrilik ipli wall hanging’in renklerine ayrıca bayıldık.

http://www.zet.com/tasarimci/mozadesignact

CuaCua Bakır Şamdan  Bakırın farklı metaryallerle birleşimi ortaya mükemmel bir sonuç çıkarıyor. Kobalt benekli benekli seramik başlık ve tabana sahip ürün tamamen el yapımı.

http://www.zet.com/tasarimci/cuacua

Dikkat Kırılır’dan Ring  Bakır halka ve sıcak camın bu mükemmel kombinasyonunu vazo olarak kullanabilirsiniz.

http://www.zet.com/tasarimci/dikkatkirilir2014