Devv Hizmet: Erkek Arkadaşa Hediye için Birbirinden Harika Zet Dükkanları

Biliyoruz erkekler kızlar kadar şanslı değil, bizim için dışarıda yüzlerce hediye seçeneği varken onlar için çok daha az. Bu da işimizi oldukça zorlaştırıyor. Ama üzülmeyin Zet tasarımcıları harika ürünleriyle sizlere yardımcı olur.

Mazura Store’un Aksesuarları

Adını dikiş makinesinde ipliğin sarıldığı bobin anlamına gelen “masura” ve terziliğin en önemli sembolü “mezura” kelimelerinden alan Mazura, üzerinize oturan kalite iddiası ile şıklığı ve kaliteyi detaylardan yaratıyor.. Çeşit çeşit kol düğmelerinden mendile ve kravatlara kadar her şey beyefendiler için tasarlanmış.

http://www.zet.com/tasarimci/mazurastore

Fancy Factory’nin Doğal Taş Erkek Bileklikleri

Renkleri kullanmayı ve farklı olmayı seven, stil sahibi herkes için aradıkları orijinal takı ve aksesuarları üreten bir fabrika… Özgün, kaliteli, yaratıcı ve eğlenceli! Yıllardır takı tasarımı yapan, radyo profesyoneli ve yazar İlkim Kocamaz, bu gözalıcı koleksiyonun her bir parçasını mutlulukla tasarladı.

https://www.zet.com/tasarimci/fancyfactory

Phula Box’un Dopdolu Kutuları

Phula Box sizin için birbirinden mükemmel ürünleri tek bir kutuda bir araya getiriyor. Bu kutularda centilmenlerin hoşuna gidebilecek her şey bir arada. Bir taşla 7 kuş diyorsanız, işinizi şansa bırakmıyorsanız:

https://www.zet.com/tasarimci/phulabox

Agarapati’nin Çantaları ve Cüzdanları

Kadiköy / İstanbul’dan özel tasarım deri atölyesi Agarapati’nin deri çanta ve cüzdanları uzun yıllar sizinle kalacak cinsten.

https://www.zet.com/tasarimci/agarapati

The Chalcedon Tişörtler

The Chalcedon’da hem kendinize hem erkek arkadaşlarınıza üzerinde türk ve yabancı tasarımcıların çizimleri olan cool tişörtlerden satın alabilirsiniz. Ama lütfen aynı tişörtü satın alıp birlikte giymeyin. Çünkü bunun modası geçeli çok oldu. Aslında hiç moda olmadı desek umarız birileri çok üzülmez. Gerçekten.

https://www.zet.com/tasarimci/tisorttasarim

Sample Text