Derli Toplu Takılar İçin 5 Öneri

Kolyeleriniz birbirine mi dolaşıyor? Ya da sabahları doğru takıyı seçeyim derken işe geç mi kalıyorsunuz? Yüzükleriniz bileklikleriniz evin çeşitli alanlarına dağılmış şekilde mi? Alttaki önerilerimizle tüm bu sorunlardan kurtulmanız mümkün. 

Kadir’in Atölyesi’nden Kamppi Masif Üçgen Takılıklar

Kamppi Üçgen Takılıklar evinizde veya iş yerinizde birçok amaca hizmet edecek şık ve kullanışlı bir ürün. İster takılarınızı asabilir, isterseniz iş yerinizde ya da katıldığınız tasarım pazarlarında sattığınız takıları bu şekilde sergileyebilirsiniz.

http://www.zet.com/tasarimci/kadirinatolyesi

Mudita Arts & Crafts’tan 3 Katlı Piramit Takı Kutusu

“Takı ve eşyalarınızı kolaylıkla düzenleyebilmeniz, teşhir için en iyi yönlerini ortaya çıkarabilmeniz ve mümkün olduğunca alandan tasarruf edebilmeniz için 3 katlı tasarladığımız ufak boy piramit, minimal olduğu kadar işlevsel de. Hem bitkileriniz, hem takılarınız için, hatta etkinliklerinizde masa süsü ya da davetli hediyesi olarak kullanıma uygun olan ürünümüz, bebeğimiz, gözümüzün nuru tamamen el yapımı olup 4 farklı patina renk opsiyonuna sahip." diyor Mudita Crafts.

http://www.zet.com/tasarimci/muditacrafts

Berna Duman Tasarımı Yüzük Standı ve Kase

Tamamen el yapımı yüzüklük ve kaseyle takılarınız için çok şık bir sunum vaad ediyor. Bu ikili takımla artık takılarınız bulmak çok daha kolay olacak.

http://www.zet.com/tasarimci/bernaduman

Warm Design’dan Aynalı Altın Takı Kutusu

“Ufak dokunuşlar, büyük etkiler sloganı bu tasarımda gerçeklik bulmakta. Bu tasarım ile dekorasyonlarınıza narin bir stil ekleyebilir ve ilgi çeken bir dekorasyona sahip olabilirsiniz." diyor Warm Design.

http://www.zet.com/tasarimci/warmdesign

Sihirli Fabrika’dan Bir Dilim Aşk Bijüteri Kutusu

Sihirli Fabrika’nın Bir Dilim Aşk Bijüteri Kutusu gerçekten iştah açıcı. Aşk ve Sevgi kokan bu mücevher kutusu seramik hamurundan hazırlanmış  ve tamamen el yapımı. İçinde minik bir yüzükle harika bir Sevgililer Günü hediyesi.

http://www.zet.com/tasarimci/sihirlifabrika