Düğün Dernek: Evleneceklere Dekorasyon Önerileri

Klasik düğün dekorasyonları artık çok demode. Servet harcamanıza gerek kalmadan hayalinizdeki düğünü organize etmek çok zor değil. Hem herkesin eğleneceği hem de bol bol Instagram paylaşımı yapacağı en eğlenceli düğünler için Zet tasarımcıları tarafından hazırlanmış yüzlerce düğün ürününü Zet’te bulabilirsiniz. Büyük gün yaklaşıyor mu? Stresinizi paylaşıyoruz. Altta sizin için birkaç ipucu hazırladık.

Minemou Design’dan Siyah Puantiyeli Sabun Nikah Şekeri

Siyah puantiyeli kraft kağıtla kaplı sabun hediyelikler %100 doğal, özel üretim defne sabunu içeriyor. Yaşasın doğal hediyelikler, dekorasyonlar, bay bay güller, tüller, abartılı taşlar!

http://www.zet.com/tasarimci/minemoudesign

Sihirli Fabrika’dan Love Pasta Yazısı

Düğünde gelen pastanın kartondan olduğunu hepimiz biliyoruz, sizin en mutlu gününüz olduğu için sesimizi çıkarmıyoruz. Eğer benim düğünüm farklı olacak diyorsanız, gerçek bir pasta ve bu “Love" pasta süsüyle düğününüze zerafet katmanızı ve diğer harika ürünleri için Sihirli Fabrika’nın dükkanını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Link altta:

http://www.zet.com/tasarimci/sihirlifabrika

Trendipot’tan Nikah Bitkileri

Misafirleri mutlu etmenin öneminin umarız farkıdasınızdır. Vitrinlerde tozlanacak nikah şekerleri yerine özenle hazırlanmış bu nikah bitkilerinden hediye edebilirsiniz. Üstelik bu sukulentler senelerce taze kalmalarıyla ünlü. Aynı aşkınız gibi. Süper değil mi?

http://www.zet.com/tasarimci/trendipot

WStudio’dan Just Married Banner

Bannerlar çok sevimli ve çok trendy. Üstelik fotoğraf çekimlerinde kullanılıp anı ölümsüzleştirmek için de çok elverişli. İster kır düğünü yapın isterseniz iç mekanda, çuval kumaşından yapılmış bu bannerlardan edinmenizi tavsiye ediyoruz.

http://www.zet.com/tasarimci/wstudio

Whynot Handmade’den Çelenk Düğün Anı Defteri

Düğününüzde sevdiklerinizin sizin için olan güzel dileklerini sonsuza kadar saklamak istemez misiniz? Bizce harika fikir. Siz de yetenekli Zet tasarımcılarına size özel defterinizi yaptırabilir, güzel bir anı olarak senelerce saklayabilir, belki de ileride çocuklarınızla okuyabilirsiniz. (Belki de çok ileriye gittik, önce düğünü yapalım.)

http://www.zet.com/tasarimci/whynothandmade

Gia Studio’dan Lavanta Düğün ve Nişan Hatırası

Gia Studio’dan Lavanta Düğün ve Nişan Hatırası ile siz de misafirlerinize mis kokulu hatıralar verebilirsiniz.

http://www.zet.com/tasarimci/giastudio

Design Market’ten Wedding Instagram Tablo

Düğünde mutlaka bir hashtaginiz olmalı, misafirlerinizin çektiği tüm fotoğraflar bu hashtag altında toplanmalı. Sosyal medyayı seviyor muyuz? Böyle zamanlarda daha çok seviyoruz.

http://www.zet.com/tasarimci/designmarkett

1 Kağıt 1 Hikaye’den Kusudama Çiçek Buketi

Bu da bize sizden son ipucu olsun. Bu güzel ve özenle hazırlanmış çiçeği tabiki misafirlerinize atmıyorsunuz. Bu siz düğünde kullanın ve daha sonra hiç solmadan evinizde saklayın diye hazırlandı. Atacağınız çiçek başka.

Çiçekler ışığa ve güneşe karşı dayanıklı özel kağıtlarla,origami tekniği ile yapılmıştır. Sap kısmında tül kullanılmamıştır. Çiçekler sert yapılı ve kalıp gibi dururlar.

http://www.zet.com/tasarimci/1kagit1hikaye