Keyifli ve Sıcacık Evler

Çok çalışıyorsunuz, evinize geldiğinizde de tek istediğiniz biraz rahat etmek. Tasarımcılar da böyle düşünüyor olmalı ki son birkaç senedir ev dekorasyonu trendlerinde konforlu ve rahat bir tarz hakim. Annelerimizin evindeki ışıl ışıl dev avizeler, işlemeli rahatsız yastıklar belki tekrar moda olur, bilemiyoruz. Şimdilik sizin için altta bazı tavsiyelerimiz var, incelemeden geçmeyin. Üstteki Lighthouse İllüstrasyon Ekinakis’e ait. https://www.zet.com/urun/lighthouse-baski–buyuk–100cm-x-665cm-332425

Pofuduk Puflar

Eve gelince şöyle bir ayağınızı uzatmak sizin de hakkınız. Örgü, keten, deri Zet.com’da çeşit çeşit puf tarzınıza göre sizi bekliyor. İncelemek isterseniz link altta. Fotoğraftaki ürün Gia Studio Tasarımı.

https://www.zet.com/arama?k=puf

MidBlue’dan Mama Örgü Battaniye

Televizyonun karşısına uzandığınızı, battaniyeyi kafanıza kadar çektiğinizi düşünün. Daha mutlu bir an ne olabilir? 120×170 ölçülerinde, 60%wool 40%polyamide , kalın ters örgü anne battaniyesi Midblue tasarımı.

http://www.zet.com/tasarimci/midblue

Yumuşacık Yastıklar

Birkaç yastıkla odanızın tüm havasını değiştirebilirsiniz. Oturulacak yer kalmayıncaya dek abartabilirsiniz. Zaten zet.com tasarımcılarının tasarladığı binlerce yastık arasında kaybolunca bize hak vereceksiniz. Resimdeki Bulut Yastık Pap Design tasarımı.

https://www.zet.com/ev-ve-yasam/ev-tekstili/yastik

Mum ve Mumluklar

Romantizmin keyfi mi yoksa yorucu bir günden sonra dinlendirici bir ışık mı? Seçmesi size kalmış. Zet.com size ahşap, beton, cam, seramik yüzlerce seçenek sunuyor. Fotoğraftaki 3’lü Ergonomik Mumluk Gülen Odun tasarımı.

https://www.zet.com/ev-ve-yasam/dekoratif/mum-ve-mumluk

Kahve Kokusu

Battaniye OK, yastıklar tamam, televizyonu açtınız, mumları da yaktınız, bir de kahve kokusuyla dolarsa eviniz bundan daha rahatını düşünemiyoruz. Zet.com tasarımcıları kahveden vazgeçemeyenler, kahveseverler için ürünler seçti. Fotoğraftaki Simple Two Coffee Dripper Uçan Ev tasarımı.

https://www.zet.com/tema/kahve-keyfi