Tarz Sahibi Bebekler İçin Zet Dükkanları

Artık bebekler de en az ebeveynleri kadar tarz sahibi. Bebek odalarında ister kız olsun ister erkek parlak tonlar, geometrik şekiller ön plana çıkıyor. Doğum günlerinde ve özel günlerde artık hepimizden daha şıklar. Altta sizin için (aslında onlar için) seçtiğimiz Zet dükkanları var.

Sisimama

Sisimama dikiş dikmeyi ve çocuğuna hikayeler anlatmayı seven bir annenin, yarattığı hikayelerden kıyafet tasarlaması ile doğmuş bir marka. Tüm elbiselerin bir hikayesi var. %100 pamuklu kumaşlardan, olabildiğince az düğmeli, kolay giydirilebilir olmasına özen gösterilmiş elbiselerin hikayesini duyan çocuklar da severek giyiyor elbiseleri.

https://www.zet.com/tasarimci/sisimama

Every.cool

“Evinin baş köşesine yerleştirdiğin, aman kimseler ellemesin diye gözünden sakındığın, ah şunu da alabilsem dediğin ürünler var ya, işte biz onları üretiyoruz! " Diyor every.cool. Tüm ürünleri harika ama biz deniz altı serisine ayrıca bayılıyoruz.

https://www.zet.com/tasarimci/everycool

Mü Design’ın Zıbın Serisi

Müge Barış’ın çeşitli köpek illüstrasyonlarından oluşan zıbın serisi %100 pamuklu bebek bodyleri üzerine yapılıyor ve baskıda da herhangi bir zararlı madde içermiyor. Dilerseniz özel tasarım da yaptırabiliyorsunuz.

https://www.zet.com/tasarimci/mudesign/zibin

Monom

Ekolojik ve doğal malzemelerden oluşan bir ürün yelpazesine sahip Monom’da bebeğiniz için ahşap oyuncaklar, bebek odası için temel şekillere sahip eğitici renkli posterler ve çok amaçlı kutular bulabilirsiniz. Üstteki resimdeki küpler İsme özel veya seçtiğiniz harflere özel tasarım olarak hazırlanır.

https://www.zet.com/tasarimci/monom

Eva Kidz

“Modadan anlamak yaşa bakmaz! Çocuklarımızın en özel günü olan doğum günlerinde, özel gün kutlamalarında, yılbaşında ve temalı partilerde sizlere bir alternatif oluşturmak için yola çıktık. Sizin için düşündük ve tasarladık. Seçmek ve giymekse onlara kaldı. Uzun bir yolculuğun ilk adımı olan EVAkidz’in bu ilk koleksiyonu “Mut"un her biri özenle ve büyük emekle hazırlanan parçalarını sizlerin de beğeneceğinizi umuyoruz." diyor Eva Kidz.

https://www.zet.com/tasarimci/evakidz

Flensted Mobiles

Bir noktadan asılarak sarkıtılan, değişik materyaller kullanılarak çeşitli şekillerde tasarlanmış ve tasarım esnasında denge ve hareketlilik faktörünün bir arada sağlandığı yaşam alanlarınızı süsleyecek sanatsal bir çalışma olarak tanımlanan Flensted Mobiles bildiğiniz dönenceden çok farklı. Yapıları gereği denge unsurunu içinde barındıran ve insanların da kendi iç dünyalarında bu dengeyi yakalamasına yardımcı olan Flensted Mobilleri, bu geleneksel denge unsuruna ilave olarak Danimarka’ya özgü tasarım kalitesini ekliyor.

https://www.zet.com/tasarimci/flenstedtr


Binlerce harika ürüne ulaşmak için Zet tasarımcılarına ait tüm Bebek ve Çocuk ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.