Kırtasiye Tutkunları Buraya

“Bu cicili bicili defterlerin içine nasıl kıyıp yazacağım?" Ya da bir arkadaşınız kalemliğinize yaklaşıp ödünç almak istediğinde “Onu değil de diğerini alsan? Çünkü o kalem yazmak için değil (?!)" gibi çok mantıklı düşüncelere sahipseniz siz de bizim gibi kırtasiye tutkunusunuz. Altta bizi çok iyi anlayan Zet tasarımcılarından gözlerinizi parlatacak ürünler var. Üstteki El Yapımı Metalik Defter Studio Matte tasarımı.

Plumon

Kırtasiyeye gerçekten gönül vermiş olanlara Plumon’un özenle seçilmiş ürünlerine göz atmalarını kesinlikle tavsiye ediyoruz. Dünyaca ünlü kırtasiye markalarına ulaşmak bu kadar kolay olduğu için kendimizi şanslı hissediyoruz. Resimdeki Wörther 3.15 kalem tekrar doldurabilmeniz için ekstra kalem uçlarıyla ve silgisiyle birlikte geliyor.

https://www.zet.com/tasarimci/plumon

Lavtacı Andon’un El Yapımı Nakışlı Defterleri

Lavtacı Andon’un tamamen el yapımı defterleri Koptik dikiş tekniği ile dikiliyor. Kapaklarındaki desenlerde değişik nakış teknikleri kullanılıyor, malzemeler kağıdından yapıştırıcısına kadar doğal ve geri dönüştürülebilir ürünlerden seçiliyor. Yani bu defterler her aşamasında büyük bir özen gösterilerek ortaya çıkarılıyor.

https://www.zet.com/tasarimci/lavtaciandon

Doa Design

İllüstratör Demet Özge Aykan’ın çizimleri Doa Design defterlerinde hayat buluyor. Defterler dilediğiniz ölçüye göre üretilebiliyor.

https://www.zet.com/tasarimci/doadesign

Wood Design House

Kalemlerin tümü %100 egzotik/tropik/yıllanmış ağaçlardan el yapımı olarak üretiliyor, goğallığını ve ağaç dokusunu korumak için vernik ve renklendirici uygulanmıyor, yani bu kalemler gerçekten çok özel ve tam koleksiyonerlere göre .Ayrıca Wood Design House’da yine el yapımı ahşap kapaklı onlarca defter bulunuyor, dükkana göz atmanızı tavsiye ederiz.

https://www.zet.com/tasarimci/wdh

Mildfoxes

Daha çok broşlarıyla tanıdığımız Mildfoxes’ın defterlerinde Game of Thrones karakterleri, Wes Anderson filmlerinden karakterler ve Frida’ya rastlamak mümkün.

https://www.zet.com/tasarimci/mildfoxes

PalasXPandıras

“İnsanlar ürünlerimizi farklı ve güzel buluyorlar. Ürünlerimizle ilgili insanlardan çok güzel tepkiler alıyoruz ancak en sık duyduğumuz şey ‘ben bu defterlere yazmaya kıyamam ki’ oluyor." Diyor PalasXPandıras’ın tasarımcıları. Bu dükkanda gerçekten de yüzlerce defter var!

https://www.zet.com/tasarimci/palasxpandiras

The North Fox Tasarımı Kalemlik ve Deri Defterler

The North Fox tasarımı kalemlik 4 kurşun ya da tükenmez kalem alıyor, metal kapatma aparatı paslanmaz özellikte ve tamamen gerçek deriden el işçiliği ile üretilmiş. Deri defterler de yine markanın tüm ürünleri gibi el yapımı.

https://www.zet.com/tasarimci/thenorthfox

LaTua Design’dan Rengarenk Ürünler

LaTua Design’ın renkli masaüstü setleri, takvimleri ve defterleriyle çalışma ortamınızı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

https://www.zet.com/tasarimci/latuadesign