Gelsin Bahar Gelsin Bohem Tasarımlar

Bahar demek özgürlük demek! Uçuş uçuş etekler, etnik desenli elbiseler ve bol bol aksesuarlar vaad eden bohem tarzı bahara çok yakışıyor. Çiçek desenleri, yumuşacık rahat pantolonlar ve tabi ki bu yılın diğer bir trendi olan püsküllerle birleşince pozitif enerjiyle dolmamak mümkün değil. Altta sizin için Zet.com tasarımcılarından bohem tarzınıza katkıda bulunacağını düşündüğümüz bazı ürünler seçtik. Resimdeki etnik yarım bluz Thirty Three tasarımı

Boho Chic Collection’un Clutchları

Güle güle kış mevsiminin içi tıka basa dolu hantal çantaları, merhaba ponponlu, rengarenk clutchlar!

https://www.zet.com/tasarimci/bohochiccollection

Ritzz’in Ahşap Takıları

Ritzz’in püsküllü ahşap takıları el boyaması. Bu senenin modası bakır pastel renklerle birleşince ortaya bu harika kolye çıkmış.

https://www.zet.com/tasarimci/ritzz

Let’s Boho’dan Tapestry ve Yastık Kılıfları

“Sen de iş ve günlük hayatın telaşında yorulup, evinde huzuru arayanlardan mısın?  Yaşam alanında yaptığın küçük değişiklikler ile hem evinin enerjisini hem de kendi enerjini  yükseltmeye ne dersin?  Evinin dekorasyonunda uygulayacağın bohem dokunuşlar, sana sıcacık samimi atmosferi ile huzuru getirecektir. "

https://www.zet.com/tasarimci/letsboho

Nem by Şebnem Takılar

Şebnem Cebeci’nin Geleneksel, etnik ve bohem havaya sahip müzikten filme, kumaştan boncuğa, kilimden patiğe aklınıza gelebilecek herşeyden ilham alarak tasarladığı takıların hepsi bohem tarzını yansıtıyor.

https://www.zet.com/tasarimci/nembysebnem

Rzuu Bora Bora Sandalet

Belki yaza hala biraz daha var, ama Rzuu’nun sandaletlerine bayıldık. Bora Bora adalarından ilham alınarak tasarlanan sandalet tamamen el yapımı.

https://www.zet.com/tasarimci/rzuu

E Band’ın Saç Aksesuarları

“Baharın prensesi siz olun diye bu tacı tasarladık. Bu pembe ve sarı güller, ve tacın arkasındaki uçuş uçuş kurdeleler nişan, nikah, düğün demeden bütün dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak." Diyor E Band. Dükkanın tüm ürünlerini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

https://www.zet.com/tasarimci/eband

Pötikare Butik Atölye’nin Heybag’leri

%100 pamuklu iple örülmüş deri saplı Heybagler çok hafif, üstelik onlarca farklı renk seçeneği mevcut:

https://www.zet.com/tasarimci/potikarebutikatolye

Yoga Love’dan Bol Pantolonlar

Kendinize iyi bakın. Tekdüze yoga ürünlerine renk katmak üzere yola çıkan Yoga Love’un dükkanı iyi hissetmenizi sağlayacak.

https://www.zet.com/tasarimci/yogalove