Bu Takılar Sadece Sana Özel

Birisine özel bir hediye almak çoğu zaman zor olmuştur. Zet tasarımcıları kendin için ya da sevdiklerin için sipariş verdiğin takıları özelleştirip hoş bir sürprize dönüştürebilirler. Altta senin için kişiselleştirebileceğin takılardan bir seçki yaptık. Zet tasarımcıları tarafından üretilen tüm kategorilerden en özel ürünler için Kişiye Özel temamızı ziyaret edebilirsin. Resimdeki Harf Kesimli Özel Tasarım Yüzük Linya Jewellery’den : https://www.zet.com/urun/harf-kesimli-ozel-tasarim-yuzuk-396316

Hhandesign’ın İki Şeritli Harf Yüzükleri

Her gün parmağınızda taşımak isteyeceğiniz, zarif, kişiye özel yüzükler, 925 ayar gümüşten üretiliyor.

İsteğinize göre gümüş / gümüş üzeri rose / gümüş üzeri altın seçenekleri de bulunuyor.

Vartan Collection’dan Yuvarlak Aile Kolye

Ailenizin üyelerinin baş harflerini boynunuzda taşımak istemez misiniz? Bu monogram kolye bizce harika bir Anneler Günü hediyesi.

Hirasu’dan Kişiye Özel Harf Baskılı Şişe Kolye

Şişe içinde pirinç altın veya gümüş kaplama kalbe küçük harf baskı yapılabilir. Kolyenin kenarında da yine harf basılabilir tag vardır.

Linya Jewellery’den Special Letter

“Biz hayalinizdeki takının hikayesini sizin için yazıyoruz. Özel tasarım olarak yapılan, el işçiliği olan kişiye özel takılarımız; İstediğiniz harfler ve tercih ettiğiniz materyal ile (pirinç, gümüş veya altın) takılar tasarlıyoruz sizler için. " diyor tasarımcı.

Adı Üstünde’den 3’lü İsimli Madalyon Kolye

70 cm’lik uzun gümüş zinciriyle çok şık bu gümüş kolyeyle sevdiklerinizin adını her zaman boynunuzda taşıyabilirsiniz.