Zet Tasarımcılarından En Şık Saklama Çözümleri

Derli toplu evler için saklama çözümleri şart. Bunun için evinizin tarzına en uygun çözümü bulmalısınız. İster el yapımı makrome bir sepetle banyonuza şıklık katın, isterseniz Zet tasarımcıları tarafından üretilen el yapımı seramik kutular ya da ahşap kasalarla hem ortalığı toparlayın hem dekorasyonunuzu zenginleştirin. Fotoğraftaki Kız Kulesi Kutu, Galeri İstanbul 1881 tasarımı.

Monom’dan Çok Amaçlı Kutular

%100 kurutma yöntemi ile hazırlanmış kağıt malzeme kutuların en onemli özelliği doğa koruyucusu ve el yapımı olması.

https://www.zet.com/tasarimci/monom

Eldoku’dan Dekoratif Sepet

“Doğal ve kök boyalı kendir ipliklerden el yapımı dekoratif bir sepet.  Eldoku tarafından desteklenen ev eksenli çalışan kadınların ürünüdür. Çok emek isteyen bu örgü sepetler evde pratik bir aksesuar ve hoş bir atmosfer sağlıyor." demiş Eldoku.

https://www.zet.com/tasarimci/eldoku

Murat Pazarcık’dan Saklama Kabı

“Mutfağınızda kullanabileceğiniz çok amaçlı özel tasarım el yapımı dekoratif seramik saklama kabı. El yapımı olduğu için aynısından başka yerde bulamazsınız tamamen özgün çalışmadır."

https://www.zet.com/tasarimci/muratpazarcik

Kadir’in Atölyesinden Kontula Masif Kasa

“Bu masif kasa, eşyalarınızı saklamanın ve sergilemenin güzel bir yoludur!
Halat tutacakları evinizdeki, yazlığınızdaki veya yaylanızdaki eşyalarınızla güzel bir uyum sağlayacaktır!" Diyor tasarımcı.

Ahşap özenle zımparalanmış ve boyanmıştır.

https://www.zet.com/tasarimci/kadirinatolyesi

Mudita’dan Küçük Ev Cam Terraryum

İlkokul çizimlerimizden yola çıkarak kapaklı olarak tasarladığımız, mektup kutusu, davetiye alternatifi ya da takı kutusu olarak da kullanılabilen Mini House teraryum karşınızda! Hem bitkileriniz, hem takılarınız için, hatta etkinliklerinizde masa süsü ya da davetli hediyesi olarak kullanıma uygun olan ürünümüz, bebeğimiz, gözümüzün nuru tamamen el yapımı olup 4 farklı patina renk opsiyonuna sahip.

https://www.zet.com/tasarimci/mudita

Happy Cassetto’dan Mini Puantiyeli Kumaş Düzenleyici

Bu küçük sepeti evinizdeki küçük eşyaları (anahtar, cep telefonu, bozuk para, çocuk odasındaki ufak eşyalar, makyaj malzemeleri, kalemler vs) düzenlemek için veya sevdiklerinize hediye etmek için kullanabilirsiniz.

https://www.zet.com/tasarimci/happycassetto

Lucky Wood Store’dan  Montur Masif Ahşap Kasa Organizer

Ahşap doğallığında bir şeyler saklamak ya da günlük kullanımınızı organize etmek bu sevimli kasayla mümkün.

https://www.zet.com/tasarimci/luckywoodstore