2017’nin Takı Trendleri

Takılar şıklığınızı arttırmanın en önemli ve kolay yollarından biri. 2017’nin trendi avize küpelerle ya da gösterişli bir earcuff ile sade görünümünüzü bir anda değiştirebilmeniz mümkün. Bu senenin takıları oldukça gösterişli. İster dengeyi sağlamak için gösterişli takılarla sade kıyafetleri bir araya getirin, isterseniz yaz ortasında yılbaşı çamına dönüşün, ikisi de sorun değil. Zet tasarımcılarından sizin için en trend parçaları seçtik, gerisini size bırakıyoruz. Resimdeki Gingko Yaprak Kolye Umi’s Atelier Tasarımı.

https://www.zet.com/urun/ginkgo-yaprak-kolye-321445

Earcufflar

Takı kutusunun iddialı parçası earcufflar, geçmeli özellikleriyle 90’larda baştan sona deldirdiğimiz kulaklarımıza oh dedirtiyor. Resimdeki Gypsum Earcuff Yuka by Güliz tasarımı. Zet.com’daki earcuff tasarımları için:

https://www.zet.com/taki/kupe/earcuff

Gösterişli Kolyeler

Minik kolye uçlarına bir süre için elveda deyin ve cesaretinizi toplayın. Resimdeki Kundoo Ahşap Kolye Mio tasarımı. Statement kolyeler için:

https://www.zet.com/taki/kolye/statement-kolye

Çoklu Yüzükler

Bohem tarz bu sene de bizimle. Gaia 6’lı Rings Set Wonderland Boutique ‘den:

 https://www.zet.com/tasarimci/wonderlandboutique

Püsküllü Takılar

Sadece takılarda değil askılı çantalarda ve hatta ev dekorasyounda da bu sene püsküller her yerde. Resimdeki Kırmızı Püsküllü Küpe Hhandesign tasarımı

https://www.zet.com/tasarimci/hhandesign

Kelepçe Bileklikler

İddialı stillerin tercih etmekten asla çekinmeyeceği cuff bileklikler ya da kelepçe bileziklerinizi kazakların ya da ekdivenlerin üzerine de takabilirsiniz. Resimdeki Geometrik Kelepçe Bileklik Linya Jewellery tasarımı

Kelepçe bileklikler her tarza uygun modelleri ile Zet.com’da.

https://www.zet.com/taki/bileklik/kelepce-bileklik