Sade Şıklık İçin İpuçları

Şimdi sade şıklık zamanı, daha doğrusu kulağa her ne kadar pratik gibi gelse de yine üzerinde uzun süre uğraşıp aslında hiç uğraşılmamış gibi gösterme sanatı. Yani o bloglarda ve dergilerde gördüğünüz harika bir şekilde dağılmış saçlardan ve upuzun bacaklarda harika duran eskitilmiş kotların üzerine sadece bir beyaz tişört geçirip çıkan kızlardan bahsediyoruz. Moralinizi bozmayın, her şeyin bir formülü var. Siz siz olun, modayı boşverin, hangi kıyafetlerin içinde kendinizi iyi hissediyorsanız onları giyin. Altta size ilham vermesi için bazı ürünler seçtik. Fotoğraftaki Çizgili Floral Clutch Luft’tan:

Keten!

Keten kumaşın rahatlığı ve şıklığı kendisini listemize koymamız için yeterli. Nefes alan doğal kumaşlarla kendinizi rahat hissedin. Keten gömlek Keten Dükkan‘dan.

 

Minik Takılar

Minik bir takıyla en sade kıyafetinizi çok şık bir hale getirmeniz mümkün. Zet.com’daki her tarzda ve fiyatta takı için linke tık tık:

 

Yüksek Topuklar

Kolay olmayacağını yukarıda da söylemiştik. Özellikle nude bir stiletto bu tarz için birebir. Fotoğraftakiler Sibel Agakay tasarımı.

 

“O Çanta" Sizin Olsun mu?

Ne kadar sade olursanız olun mutlaka çok güzel bir çantanız olsun. İster bez ister deri ister spor ister şık. Fotoğraftaki gri keten portföy çanta Mode49 tasarımı.

 

Fular ve Şallar

Sade şıklığınızı bir fular veya şal ile tamamlayın, isterseniz bu şalları şık bir saç bandı olarak da kullanabilirsiniz. Resimdeki BC 3000 Geyik Motifli Fular Biggshop’tan.