Mutfakta Neler Oluyor?

Mutfak sadece yemek yapılan yer demek değil, içinde keyifli vakit geçirdiğiniz bir yaşam alanı da aynı zamanda. Mutfağınız ister kocaman olsun, ister bu kocaman mutfakları sadece dekorasyon dergilerinde görüyor olun, Zet tasarımcılarından seçtiğimiz ürünlerle her mutfağı eğlenceli ve tarzınıza uygun hale getirmek sizin elinizde. Resimdeki Sevimli Kedi, Ahşap kahve, çay, süt, meşrubat sunum tahtası Architab‘dan.

 

Wood Concept Store’dan Ahşap Sunum Tabağı

Misafirlerinizi leziz ikramlarla ağırlayabileceğiniz ahşap sunum tabağıyla, evinizde stil sahibi bir görünüm oluşturacaksınız. Ahşabın soft etkisiyle oluşan şık ve doğal görünüm, ev aksesuarlarınıza bambaşka bir hava katacak.

Ahşap sunum tabağıyla dilerseniz kahvenin yanına kek veya kurabiye çeşitleri sunabilir; dilerseniz şarap vb. ikramlarınızla birlikte peynir çeşitleri servis edebilirsiniz.

https://www.zet.com/tasarimci/woodconceptstore

Berna Duman Tasarımı Baldan Tatlı Bal Reçel Kaseleri

Kahvaltı tüm öğünlerin en sevilenidir, baş tacıdır, en güzel sofraları hakedenidir. Berna Duman tasarımı bu bal reçel kaseleriyle sofranızı şenlendirin.

https://www.zet.com/tasarimci/bernaduman

If Design’ın Mutfak Önlükleri

En sevdiğiniz diziler, sanatçılar, popüler kahramanlar If Design’ın mutfak önlüklerinde.

https://www.zet.com/tasarimci/ifdesign

Lucky Wood Store’dan Mor Kalp Kesme Tahtası

Dünyanın en değerli ağaçlarından olan, Brezilya’ nın çok özel doğal zenginliği “Mor Kalp" mutfağınıza ayrıcalık katmaya hazır.

https://www.zet.com/tasarimci/luckywoodstore

Kaphack’ın Manyetik Açacakları

“Mıknatıs özelliği ile buzdolabı/bulaşık makinesi gibi metal yüzeylere kolayca yapışır ve şişe kapaklarını yakalayıp, yüzeyinde tutar. Göz önünde olması, kolay kullanımı ve orjinal tasarımıyla mutfağınıza/barınıza renk katacak." Diyor tasarımcı. Tüm ürünler çam ağacından imal edilmiş.

https://www.zet.com/tasarimci/kaphack

Alice the Hot Dog’dan Maymun Figürlü Kavanoz

İşte mutfak dekorasyonunuzu bir anda değiştirecek bir kavanoz!  Kapalı terraryum yapımında da kullanılabilir, bizce bir düşünün.

https://www.zet.com/tasarimci/alicethehotdog

Retrozade’den Vintage Mutfaklar

Retrozade’nin özenle seçtiği vintage fincanlar ve dahasına mutlaka göz atın.

https://www.zet.com/tasarimci/retrozade