Okula Dönüş Zamanı

Okula dönüş zamanı geldi. Yepyeni okul eşyaları, rengarenk defterler, kalemler ve bize sorarsanız bu işin en eğlenceli kısmı. Tabiki bu eğlence sadece öğrencileri ilgilendirmiyor, defter koleksiyonunu genişletmek isteyenler, sırt çantamı takmadan çıkmam diyenler için Zet’te tasarımcılar tarafından hazırlanmış binlerce ürün var. Resimdeki Button Brown Backpack Fudela tasarımı:

Pk Design’dan Alternatif Kalemler

İngilizce’de kullanılan en popüler 10 kısaltmaya alternatif anlamlar katan kalemler. 10 adet siyah kurşun kalemKutu içinde set olarak satılıyor

https://www.zet.com/tasarimci/pkdesign

Kadir’in Atölyesi’nden Kamppi Masif Ahşap Kalemlik

Doğaya Geri Dönüş Başlasın! Masanızdaki bir çok araç gereci masif kalemliklere yerleştirebilirsiniz. Kamppi Masif Ahşap Kalemlik No.12 tasarımımızı 2 farklı boyda satın alabilirsiniz.

https://www.zet.com/tasarimci/kadirinatolyesi

Atelier Mono’dan Blue Is The Warmest Color Kalemlik

İllüstrasyonları Serkan Akyol’a ait rulo keten kalemliklerin onlarca farklı desenini incelemek ve satın almak isterseniz :

https://www.zet.com/tasarimci/ateliermono

Plumon’dan Fabriano 5.6mm Çizim Kalemi

Bir kırtasiye efsanesi Fabriano 5.6mm çizim kalemi renklendirilmiş ahşap çeşitleriyle tüm dünyadan tasarım kırtasiye ürünlerinin adresi Plumon’da.

The North Fox’tan Kalem Kutusu

Tamamen gerçek deriden ve el işçiliği ile üretilen kalem kutusu, yan tarafından fermuar ile açılan bir tasarıma sahipken üst tarafından çıtçıt ile açılma ve kapanma tasarımı olması kullanım için pratiklik sağlar.

https://www.zet.com/tasarimci/thenorthfox

Muk Design’dan 5’li Renk Defterleri

Renk Serisi’nden seçtiğiniz 5 adet küçük defter ile bir set oluşturabilirsiniz. Defterlerin cep boyları ve büyük boyları bulunuyor.

https://www.zet.com/tasarimci/mukdesign

Why Not Handmade’den Kalemlik Hediyeli Deri Bağcıklı Gri Keçe Kapaklı Defter 

Elde dikilerek ciltlenmiş, kimyasal yapıştırıcı vb. kullanmamış defterin üzerinde yer alan 5,5×1,5 cm ölçülerindeki deri etikete dilediğiniz kelime yazılabilir.

https://www.zet.com/tasarimci/whynothandmade