Eviniz İçin Zet İllüstratörlerinden Tablolar

Boş duvarlarınızı doldurmanın en kolay yolu oraya kocaman bir tablo asmak. Hem birbirinden yetenekli tasarımcılara evinizde yer vererek onları desteklemeniz, hem de herkeste olmayan harika sanat eserlerine sahip olmanız için altta Zet illüstratörleriyle ilgili bir liste yaptık. Tasarımcılarımızla tanışın! Resimdeki tablo Ayla Acet’e ait. Linki: https://www.zet.com/urun/pelikan-illustrasyon-373440

Belkıs Aksu

Belkıs Aksu, Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü’nü bitirdikten sonra aynı üniversitenin Reklamcılık bölümünde yüksek lisans eğitimine başladı. Grafik Tasarımcı olarak çalışan Aksu, bir yandan da, 2011 yılından beri gezdiği yerlerin çizimlerinden oluşan "Urban Sketches" koleksiyonuna her geçen gün yeni yerler, yeni çizimler ekliyor.

https://www.zet.com/tasarimci/belkisaksu

Mot a Mot

Ağzınızdan çıkan, aklınızdan geçen ya da bir türlü dışavuramadığınız cümleler, kelimeler, görüntüler… Bu işlerin içinde siz varsınız, sizin düşünceleriniz var. Kelimesi kelimesine. Bazen yazıya, bazen çizime dönüşmüş olarak." diyor Mot a Mot’un yetenekli ressamı Ekmel Can Gökdal.

https://www.zet.com/tasarimci/motamot

Watercolor on Wood

Akrilik ve karışık teknik ile yapılmış illüstrasyonlar dijital ortama aktarılıp arkası kaşeli ve imzalı olarak gönderiliyor. Dükkanda Fazıl Say, Dali, Frida Kahlo gibi sanatçıların portrelerinin yanı sıra sanatçının farklı ve son derece özgün tarzını yansıtan illüstrasyonlar da yer alıyor. Tüm ürünleri incelemek için:

https://www.zet.com/tasarimci/watercoloronwood