Kahve Severlere Ürünler

Sonbahar geldi, isterseniz sabahları ofiste ayılmak için olsun, isterseniz dışarıda sonbahar yağmurları yağarken camdan dışarıya elinizde fincanınızla bakıp hülyalara dalmak için olsun kahve vazgeçilmez. İşten boğulduysanız bir ara verin, kendinize bir fincan kahve koyun ve sizin için hazırladığımız ürünlere göz atın. Resimdeki Çizgili Marmara Mermer Sunum Tablası 3W Design’dan:

Javvuz’dan Türk Kahvesi Metal Poster

Türk kahvesi severlere mekanınızı ya da mutfaklarınızı süslemesi için Javvuz’dan Türk Kahvesi Metal Poster. Üstelik çiviyle çekiçle uğraşmayın diye metal posterin yanında gönderdiği magnet montaj kiti ile istediğiniz yere kolayca asabilir zevkine göre hizalayabilirsiniz.

https://www.zet.com/tasarimci/javvuz

İonera Design’dan Gıybet Kupa

Fazla söze gerek yok, Gıybet Kupa’nın hikayesi tasarımcının kendisinden geliyor: “Baldan tatlı, sırdan naif. Aramızda kalsın pek bir hafif 🙂 “

https://www.zet.com/tasarimci/ioneradesign

Şerbet’ten Kahve Kitap Keyfi Broş

En sevdiği ikiliyi üzerinde taşımak ya da hediye etmek isteyenlere pleksi malzeme üzerine el çizimi / boyaması Kahve Kitap Keyfi Broş. Dükkanın diğer ürünlerine de göz atmanızı tavsiye ederiz.

https://www.zet.com/tasarimci/serbet

Mü Design “For Serisi" For Coffee Clutch

For serisi bir birinden güzel. Her ortama , moda göre clutch. Hangi modda kullanmak istersen o modun çantasını al! İster seyahatte kullan pasaportunu biletlerini koy, istersen gece dışarı çıkarken, istersen kitabınla parka giderken, istersen hafta sonu alışveriş gezintinde,istersen makyaj malzemelerini taşırken, ipadini telefonunu taşırken ya da sahilde, cafede!

https://www.zet.com/tasarimci/mudesign

Tattly’den Coffee Geçici Dövme

Kalıcı dövmelere bağımlı kalmaktan korkan herkes için şimdi bir Tattly var, üstelik hepsi çok eğlenceli. Wishstore’da 400’den fazla farklı temalarda geçici dövme var, tarzınıza ve modunuza uygun bir tane mutlaka bulacaksınız. Hepsini incelemek için alttaki linke tıklayın:

https://www.zet.com/tasarimci/wishstore

Presstish’ten Caffeine Molecule Duvar Saati

Presstish’in Caffeine Molecule serisinde sizi ayık tutacak tişörtler, duvar saatleri, kupalar ve bez çantalar bulunuyor.

https://www.zet.com/tasarimci/presstish