Yepyeni 2018 Takvimleri ve Ajandalar

2018’de her ne kadar sizi yoğun bir yıl bekliyor olsa da hem günlük hayatınızda hem de iş hayatınızda sizi kurtaracak bir yol biliyoruz: düzenli ve programlı olmak. Bunun yöntemi de düzgün tutulan ajandalardan ve her zaman göz önünde olan takvimlerden geçiyor. Bazen tüm bunlar çok bunaltıcı olabilir, Zet tasarımcılarının sizin için hazırladığı ajanda ve takvimlerle ofis masanıza neşe ve tarz katabilirsiniz. Resimdeki 2018 takvim Sevengraph tasarımı.

La Tua Design

LaTua Design özgün ve renkli tasarımlar ile kağıt ürünleri üzerine çalışıyor. Planlama setleri, ajanda ve takvimleri bu seneki iş yoğunluğunuzu azaltmak konusunda size çok yardımcı olabilir. Alttaki linki incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

https://www.zet.com/tasarimci/latuadesign

Paper Print Etc’ den 2018 Tasarım Takvim

48×68 cm ölçülerinde 1. Hamur kağıda yüksek kaliteli baskı takvim tasarım dili olarak tipografi ve minimalistliği yoğun olarak kullanan Paper Print Etc.’den.

https://www.zet.com/tasarimci/paperprintetc

Serche Shop

Serche Shop’un birbirinden tatlı hayvan illüstrasyonlarından oluşan 2018 takvim serisini henüz görmediniz mi?

https://www.zet.com/tasarimci/sercheshop

Bi Aldım’dan Masa Takvimleri

Zaman hızla geçiyor, anı yakalamak zor. Hangi günde olduğunuzu size hatırlatacak özel bir masa takvimi hazırladık. Ahşabın sıcaklığı yaratıcı bir tasarımla, dekoratif bir obje olarak kullanılabilecek kadar şık takvime dönüşüyor. " diyor tasarımcı.

https://www.zet.com/tasarimci/bialdim

Bi Kutu Kalem

Bi kutu kalem kendini eğlenceli kırtasiye ürünlerinin satışının yapıldığı web sitesi olarak tanımlıyor, bizce de ürünleri çok minnoş 🙂 Resimdeki Prenses Haftalık Plan tarihsiz, istediğiniz tarihi kendiniz ekleyebilirsiniz. Dükkanın diğer ürünlerine de göz atmak için tık tık:

https://www.zet.com/tasarimci/bikutukalem