Yılbaşı Hediyeni Zet’te Bul

Doğasever bir kadın mısınız, yoksa bilgisayar başından kalkmayan geek erkek arkadaşınıza yılbaşı hediyesi mi alacaksınız? Yeni taşınan bir arkadaşınıza güle güle oturun hediyesi mi almanız gerekiyor? Yılbaşı çekilişinde ofisten çok yakın olmadığınız birine mi çıktınız? Hediye bul ile tüm sevdiklerinize tüm fiyatlarda hediye bulmak artık çok kolay. Zet tasarımcıları sizin için tasarladı, biz sadece hediye bulmayı daha eğlenceli hale getirdik. Yılbaşı hediyeni bulmak için alttaki linke tıkla:

Geek Arkadaşlara

Bilgisayar başından kalkmayan geek arkadaşlara, gamerlara, dizi tutkunlarına, Star Wars severlere hediyeler burada!  Darth Vader Lampboard Mini Abajur Adem Özsöz Design’dan.

https://www.zet.com/urun/lampboard-mini-abajurdarth-vader-237139

Doğaseverlere

Dört mevsim yeşilden vazgeçemeyenlere yemyeşil, çiçekli böcekli, pozitif enerji saçan tasarımlar. İrlanda Kır Manzarası Minyatür Kasnak Kolye Stitch Dreams tasarımı.

https://www.zet.com/urun/irlanda-kir-manzarasi-minyatur-kasnak-kolye-landscape-serisi-399759

Ofisten Arkadaşlara

Ofiste çekiliş mi yapıldı, çok yakın olmadığınız birine mi çıktınız? Risksiz hediyeler burada. Macbook kılıfı The North Fox tasarımı.

https://www.zet.com/tasarimci/thenorthfox

Evini Sevenlere

Yılbaşında ev partisine mi gideceksiniz? Ya da arkadaşınız yeni bir eve mi taşındı? Eliniz boş gitmek olmaz. Meze Masa Örtüsü Woohoo Dream! tasarımı.

https://www.zet.com/tasarimci/woohoodream