Sevgililer Günü İçin Dört Farklı Tarz

Sevgililer Günü’nde hediye almanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Altta dört farklı tarz için ürünler seçtik. Zet’te şu an 2000’in üzerinde dükkanda neredeyse 100000 ürün var. Sevgilinize uygun bir Sevgililer Günü hediyesi bulacağınıza eminiz. Resimdeki 365 Gün Planlayıcı Seti işkolik sevgiliniz için Harmoni Ajanda‘dan.

Doğasever Sevgilinize Blacksand’den Sukulentler

Sevgililer Günü’nde çiçek almak çok klişe gözükebilir, bunu bir demet gül almak yerine yaşayan ve bakıldıkça daha da güzelleşen uzun ömürlü sukulentlerle aşabilirsiniz.  Bakımı kolay ve zahmetsiz Blacksand sukulentler çok şık beton saksılarla geliyor.

Gurme Sevgiliye Ruhun Gıdası Kitaplar’dan Yemek Kültürü

Ruhun Gıdası Kitaplar Zet.com’un ilk kitapçısı aynı zamanda Türkiye’de yalnızca gastronomi ve yemek kültürü üzerine çalışan az sayıdaki yayınevlerinden biri.

Hayvansever Sevgiliye Mü Design’dan Ürünler

Mü Design‘da hayvansever sevgiliniz için cüzdandan harika tişörtlere, cep telefonu kılıflarına yüzlerce ürün bulunuyor. Üstelik bu ürünleri satıcıya sor butonu aracılığıyla dükkanla iletişime geçerek kişiselleştirebiliyorsunuz.

Eğlenceli Sevgiliye Tattly’den Geçici Dövmeler

Dövme yaptırmaktan korkanlar, sadece bir dövmeye ömür boyu bağlı kalmak istemeyenler ya da dövmesini sadece o günkü kıyafetine ya da tarzına uydurmak isteyenler için geçici dövmeler birebir. Sevgiliniz Tattly‘nin dövme setlerine bayılacak.