Yeni Zet Dükkanlarını Keşfedin: Küçük Lüksler

Biraz da kendinizi şımartmanın zamanı gelmedi mi? Zet tasarımcılarının elinden çıkan küçük lükslerle hem evinizi güzelleştirin hem de kendinize şu soğuk kış günlerinde biraz moral verin. Resimdeki Koyu Kahverengi ve Turuncu Jaipur Backpack Agarapati Tasarımı.

Merve Ceramic‘den Organik Form Benekli Kupa

Sabahları çayınızı ya da kahvenizi içerken tarzınızı ortaya koyabilmeniz için size özel tasarlanmış el yapımı kupa Merve Ceramic’ten.

The Remade Art Project

The Remade Art Project Sanat Tarihi, fotoğraf, dans, sinema, edebiyat gibi sanatın her alanından ilhamla tasarlanmış illüstrasyonlar tasarlıyor. Resimdeki ise Marina Abramovic ve Ulay’ın 1980’de Amsterdam’da gerçekleştirdiği 4 dakika 10 saniye süren “The Other: Rest Energy" isimli performansın illüstrasyonu.

99 Collecton

99 Collection Mermer, bakır, porselen ve cam malzemeleri, farklı disiplinlerde uzmanlaşmış ekibi ile akılda kalıcı tasarımlara dönüştürüyor

Sade İstanbul’un El Yapımı Mumları

“El yapımı ve Dünya’da sadece bizim ürettiğimiz Alabaster camını müthiş kokularla bir araya getirerek Sade Candle’ı kurduk. Güzel olan her şeyin sadelikten geldiğine inandığımız için markamızın ismini “Sade" koyduk. " Diyor tasarımcı. El yapımı mumları çeşitli koku seçenekleriyle sunuyor.

Merve Öztemel

Merve Öztemel tasarımlarında el işçiliği ile dijital teknolojiyi harmanlanlıyor. Gold Ratio Brooch- Altın Oran Broş 3D yazıcı ile Esnek ve Güçlü abs malzemeden üretildi.