Zet’ten Bahar Dekorasyonu Tavsiyeleri

Geçen sene evlerimizi flamingolarla, kaktüslerle doldurduk, dev gibi tropik yapraklar her yerdeydi. Bu sene bakalım bu trendlerden hangileri hala bizimle olacak? Bu bahar bizi dondurma renklerinde evler, geometrik desenler ve yine geçen seneden tropik aksesuarlar karşılıyor. Yani ananaslar kalabilir. Altta sizin için Zet tasarımcılarının ürünlerinden oluşan bir seçki hazırladık. Üstteki 2’li Suluboya Resim Paint by Mgb tasarımı.

Geometrik Desenler

Bu bahar hem dondurma renkleri hem de geometrik desenler karşımıza çıkacak. Vigor Collection Butik Duvar Kağıdı Deko Dükkan’dan.

https://www.zet.com/tasarimci/dekodukkan

Püsküller

Püsküller hem dokuma duvar süslerinde olsun hem de yastıklarda olsun bu sezon da bizimle birlikte. Pyramid Yastık Keten kumaştan ve içi 1.sınıf elyaf ile doldurulmuş.

https://www.zet.com/tasarimci/lessisthis

Makrome Duvar Dekorları

Bu baharın en sevdiğimiz trendi makrome duvar dekorları. Zet’te saksılıklar da dahil olmak üzere birçok örneğine rastlamak mümkün. Bohem stil makrome duvar dekoru Boho in the Home’dan.

https://www.zet.com/tasarimci/bohointhehome

Duvarlarda Bold Tipografi

Kaligrafik duvar süslerinin ve posterlerin yerini bu sene bold tipografik yazılar alıyor. Diğer örnekler için Northshire‘a göz atmanızı tavsiye ederiz.

https://www.zet.com/tasarimci/northshire

Tropik

Tropik desenler, dev muz yaprakları ve ananaslar bu bahar da bizimle olacak gibi görünüyor. Barok Tropik Desen Ahşap Sunum Tepsisi Breaktime’dan.

https://www.zet.com/tasarimci/breaktime