Bu Baharın En Popüler Aksesuarları

Havalar ısındı, yenilenme tazelenme mevsimi bahar geldi. Şimdi üzerimizdeki kış yorgunluğunu ve kat kat kıyafetleri atıp şöyle daha hafif bir tarzla sokağa çıkma zamanı! Hasır çantalar, keten elbiseler ve daha neler neler. Üstteki Bony Retro Gözlük Corney Design‘dan.

Hasır Çantalar

Bu sene de geçen sene olduğu gibi hasır ve sepet çantalar çok moda. Geçen seneden farklı olarak sene karşımıza değişik formlarda çıkıyorlar, şekil şekil farklı tarzlarda hasır çantalar için mutlaka Mien İstanbul’un Zet mağazasını inceleyin.

https://www.zet.com/tasarimci/mienistanbul

Minik Güneş Gözlükleri

Yüzünüzün yarısını kapatan dev gözlükler bu bahar yerini mikro güneş gözlüklerine bıraktı. Siz yine de yüzünüze en uygun gözlüğü Corney Design’ın dükkanında bulabilirsiniz.

http://www.zet.com/tasarimci/corneydesign

Saç Aksesuarları ve Şapkalar

Bu bahar geri dönmesine en sevindiğimiz aksesuarlar şapkalar oldu. Üstelik sınır da yok, ister dev bir fedora olsun ister fransız tarzı bir bere, uygun ortamda mutlaka şapka takın. Chaplotte Design’ın şapkalarına ve diğer saç aksesuarlarına mutlaka göz atın.

https://www.zet.com/tasarimci/chaplottedesign

Fular ve Eşarplar

Bu bahar eşarp ve fularların fonksiyonu biraz da coolluğunuzu dışa vurmanızı sağlamak. Sadece bir tişört üzerine bile fular takıp zahmetsiz bir şıklığa sahip olabilirsiniz. Zet’te sizin için yüzlerce seçenek var:

https://www.zet.com/giyim/aksesuar/fular

Kemerler

Bu bahar kat kat kemerleri, kalın ya da ince olanları çok kullanacağız, ama her zamankinden farklı olarak bu sefer elbiselerimizin üzerine takarak onları ön plana çıkarıyoruz. Lorena tasarımı ok detaylı nude ince kemer de bu yılın en trend parçaları arasında.

https://www.zet.com/tasarimci/lorena