Bu Yaz Doğallık Moda

Bu yaz tiril tiril geçeceğe benziyor. Doğal keten kimonolar, şile bezi elbiseler Zet dükkanlarındaki yerini aldı. Altta Zet tasarımcılarından sizin için seçtiğimiz  doğal ve sağlıklı yazlık ürünlere bir göz atın. Resimdeki Askılı Hasır Çanta Ezo Handmade’den. Zetteki diğer hasır çanta modelleri için tıklayın.

Pambuck

Pambuck kendini “El tezgahlarında dokunan ve yıllardır hamamda, evde ve plajda sadece kurulanma amacıyla kullanılan peştamalları, sosyal hayatta rahatlıkla kullanılabilecek kadar “cool" ve rahat parçalara dönüştürmek için yola çıkan bir kadın girişimi." olarak tanımlıyor.

https://www.zet.com/tasarimci/pambuck

Heliotropic Studio

Heliotropic Studio’nın bitkilerle ve doğal yöntemlerle boyanmış  ürün serisinde tüm ürünler el yapımı olup hiç bir toksik madde ve kimyasal içermiyor, tüm ürünler 100% pamuk, ipek ya da ham ketenden üretilmiş.

https://www.zet.com/tasarimci/heliotropicstudio

Boho Giyim

Boho Giyim üretimlerini gerçekleştirirken müşteri memnuniyeti, sağlıklı nesiller, kaliteli ve çevre dostu ürünleri sizlerle buluşturmaya özen gösteriyor, bi yandan da becerikli Türk kadınlarını destekliyor. Tüm ürünler Sağlıklı, rahat, nefes alan şile bezi %100 pamuklu kumaştan.

https://www.zet.com/tasarimci/bohogiyim

Mien İstanbul’dan Hasır Çantalar

Mien’in bu yılın en sevdiğimiz trendlerinden olan hasır çantaları tamamen el yapımı. Tasarımcı çantalarında klasik elişi tekniklerini modern çizgilerle buluşturarak her tarza, mevsime ve ortama uygun kullanışlı modeller sunuyor

https://www.zet.com/tasarimci/mienistanbul