Aslanlara Hediyeler

Zet’te her burca göre bir hediye bulmak mümkün. Altta sizin için karizmatik, zevkli ve tabiki de kral “Aslanlara" hediyeler seçtik. Resimdeki Aslan Burcu Tablosu Artworks tasarımı.

Mü Design’dan No Zoo Tişört

Asırlardır insanoglu baskın bir tür oldu. Hayvanları evcillestirdik,onları hapsedip,spor için öldürdük. Peki ya dünyadaki tüm hayvanlar “yeter artık" demeye basladıysa? Tavrını yansıtan aslanlar favorimiz!

https://www.zet.com/tasarimci/mudesign

Queen of Walls’tan Lion Poster

Minik aslanların odasında harika duracak Lion Poster. Çerçeve duvara asmaya ve masa üstü kullanıma uygundur.

https://www.zet.com/tasarimci/queenofwalls

Bigg Design’dan Aslan Burcu Küpe

“Astronomi ölçümlerinde kullanılmış tarihi bir ölçüm cihazıdır Usturlab. Kullanım alanları arasında Güneş, Ay, Gezegen ve Yıldızların konumlarını belirlemek yer alır. Burçlar Koleksiyonumu Usturlablar üzerindeki desenlerden yola çıkarak Biggdesign için özel olarak hazırlanmıştır. “

https://www.zet.com/tasarimci/biggshop

Fabula’dan Aslanlı Terlikler

Her daim şık aslan burcu kendi evinde de gittiği evlerde de tabiki hem rahatına düşkün, hem de fark yaratıyor. Fabula’nın terlikleri kadife çantalarıyla birlikte geliyor.

https://www.zet.com/tasarimci/fabula

Vo5 Collection’dan Mixed Lion Erkek Tişört

Vo5 Collection’un bambu tişörtleri sağlıklı ve şık. Ürününüzü dilerseniz  Sıfır yaka, V yaka, geniş yaka, kesik yaka ya da katlama kol olarak sipariş edebiliyorsunuz.

https://www.zet.com/tasarimci/vo5collection